Müteahhitlik Hizmetleri

KLC Yapı İnşaat, müteahhitlik hizmetleri açısından gayrimenkul, kat karşılığı inşaat, arsa, inşai hizmetler ile ilgili olarak faaliyet göstermekle beraber; müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedef edinmiş olmakla beraber, tamamlamış olduğu her bir projede kalitesinden taviz vermeyerek ve süre aşımı olmadan teslimatını gerçekleştirmeyi en temel ilkesi olarak benimsemiştir.
İlk Projesini Kartal sınırları içerisinde başlamış olan firmamız, seçkin bir bölgede ilk projesine başlamış olup gerek müşteri ilişkilerinin sağlanması ve gerekse vermiş olduğu güven sayesinde kısa vadede değerini katlamış bulunmaktadır.
2016 yılı sürecinde İstanbul Anadolu yakası bölgesi Sancaktepe’de kurulmuş olan firmamız, yerli kuruluş olarak gayrimenkul ve inşaat sektöründe ISO standartları çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Faydalı ve avantajlı projeler ve müşteri memnuniyeti odaklı düşünce çerçevesinde siz değerli müşterilerimize gerekli modern ve konforlu bir hayat sunmayı hedefliyoruz.
Gayemiz herkesin hayallerindeki, ideallerindeki evi, yapıyı & projeyi hayata geçirerek uygun fırsat ve kolay şartlar ile beraber siz değerli müşterilerimize bu sektörde öncü firma olarak hizmet vermektir.

Kuruluşumuzdan itibaren yeni projeler ile inşaat sektöründeki vizyonumuza yeni referanslar eklenmekteyiz. Bugüne kadar müşterilerimize vermiş olduğumuz özgüven ve kaliteli yaklaşım, kaliteli işçilik ilkeleri doğrultusunda yapı sektöründe kendinden emin adımlar ile ilerlemeye ve siz değerli müşterilerimize huzurlu, konforlu ve kaliteli yuvalar kurmak bizim için onur olacaktır.

KLC YAPI İNŞAAT olarak;
Gayrimenkul projelendirme sürecinden başlayarak teslim süresine kadar geçen her aşamada yapılacak olan tüm aşamaları sürekli ve daima denetim altında tutmayı,
Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik hizmeti vermeyi, personel hizmetleri açısından, kaliteyi ön planda bulundurarak seçici davranmayı,
İş ve işçi sağlığı kurallarına uygulanmasını sağlamayı,
Proje aşamasından itibaren müşteri istek ve düşüncelerinin uygulanmasını sağlamayı,
Teslimat süresi içerisinde tüm hizmetlerin tamamlanmış olarak müşterilerine teslim edilmesini,
Her yeni projede yeni hedefler ve yeni idealler ile ilerleyerek, özgün projeler oluşturarak yolumuza devam etmek,
En önemlisi olarak ise müşterilerine hayallerindeki yaşam alanları fırsatı sunmayı, kalite politikası olarak belirlemiştir

PROJELERİMİZ