HAKKIMIZDA

İstanbul‘da faaliyette olan şirketimiz, ülkemizde gün geçtikçe hızla yükselen İnşaat sektöründe, projelendirme kademesinden anahtar teslim noktasına kadar her türlü yapıların gereksinimlerine cevap vermeyi hedeflemiştir.

• Konut projeleri
• Endüstriyel projeler
• İş ve Yaşam Merkezleri
• Hastane projeleri

ve diğer yapılarda tüm bu ve benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında, ilgili kanun, yönetmelik, şartnamelere uygun olarak, müşterilerimize teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.

MİSYONUMUZ

Ekonominin ve kalkınmanın temel taşlarından birini oluşturan inşaat sektöründe faaliyet gösteren KLC YAPI İNŞAAT; görev aldığı ilk projeden bugüne zirveyi hedef alan kalite ve hizmet politikasını benimsemiştir. KLC YAPI İNŞAAT sürekli gelişen ve değişen müşteri talepleri doğrultusunda kaliteden taviz vermeden minimum zaman ve maliyetle, optimum çözüm üreten çağdaş yöntemler ile marka olma doğrultusunda ilerlemektedir. KLC YAPI İNŞAAT kendini sürekli geliştiren ve sorgulayan idari personeli; etik değerlere, yasa ve yönetmeliklere saygılı yaklaşımı ile çözüm ortağı olarak güven vermeyi kendine prensip edinmiştir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe ulusal alanda marka olma yolunda ve kalite politikasından taviz vermeksizin ilerlemek , kendi kurumsal yapısını standartların üzerine taşımak için gerekli tüm faaliyetleri yürütmektedir.