Mimari Dekorasyon

Evlerinizin, binalarınızın ve iş yerlerinizin mimari işleri ve iç mekan kartonpiyer yapım işleri, asma tavan yapım işleri, iç ve dış dekorasyon ile birlikte tüm alçı, sıva ve boya işleri hizmetlerinde profesyonel uzman ekiplerimizce sizlere konforlu, rahat ve hayallerinizdeki kullanım alanlarını teslim ediyoruz.

Uzmanlık alanımız olan bu hizmetler açısından gerek yaptığımız işçilikler ve kullanmış olduğumuz malzemelerden itibaren anahtar teslim süreç sonuna kadar firmamızdan memnun kalınmasından onur duymaktayız.

Dekorasyon nedir?

Mimarlık ve dekorasyonu hizmeti verilecek olan mevcut konut, villa, ticari alanlar ve iş yerlerinizin öncelikle keşfini çıkarıyor, daha sonra projelendirme hizmeti ile sizlere kaliteli işçilik, ürün ve malzeme seçenekleriyle birlikte birçok fırsatlar sunuyoruz.

Dekorasyon kalemleri nelerdir?

Mevcut bina, iş yerleri veya villalarınızın tadilat ve dekorasyonu açısından projelendirme hizmetimizden sonra; duvar örme veya kapama, tesisat tadilat ve değişimleri, zemin ve cephe kaplama değişim ve tadilatları, iç ve dış mekan boya ve tadilatları, zemin seramik ve kaplamaların değişimi, alçı, sıva ve boyama gibi seçenekler ile sizlerin kullanmaktan haz duyacağı konforlu ve şık mekanlar tasarlıyoruz.

Mimari tasarımlar eşliğinde gerek yeni yapım aşamasında iken ve gerekse kullanım alanlarınızı hayalinizdeki gibi revize etmek için gerekli tüm hizmetleri vermek açısından yetkin olmakla beraber, ürün seçimlerinde iş birliği ile tercihlerinizi sizlere bırakarak müşteri odaklı tasarım hizmeti veriyoruz.

İç mekan tasarım tercihleri kişisel özellikleri ve yaşam biçimlerini ifade etmesi açısından önem taşımaktadır. Konut ile ticari alanların tasarımlarının farklı olacağı gibi, kullanıcı ve müşteriler açısından da gerek renk tercihleri gerekse mimari detaylar bakımından farklılıklar göstermektedir.
Firmamız bu konuda sizlere tercihleriniz konusunda profesyonel destek vererek size en uygun tasarımı sunmak açısından gerekli tüm çalışma ve hizmetleri başarıyla yerine getirmeyi misyon olarak kabul etmiştir.

Mimarlık, tadilat ve yapı & dekorasyon hizmetlerimiz, İstanbul tadilat dekorasyon fiyatları ile diğer bölge ve projeler açısından da farklılık göstermektedir. Sizler de mimarlık, tadilat & dekorasyon hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.