Çelik Konstrüksiyon

KLC Yapı İnşaat, kuruluşundan itibaren müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve geliştirme çalışmaları ile sürekli ivme kazanan, birçok çelik konstrüksiyon imalat işleri, çelik proje hazırlama ve uygulamasının yapılması, çelik plazma kesim, çelik lazer kesim, testere ile kesim, gaz altı kaynak yapımı, epoksi boya yapılması, gibi hizmetleri başarı ile yerine getirmektedir.

Modernizasyon çalışmaları ile birlikte teknolojik gelişim ve değişimlere uyum sağlayabilecek şekilde kurulmuş imalat yönetim sistemimiz, tüm çalışanlarımız tarafından desteklenerek devamlı gelişimler ile firmamızın misyon ve vizyonuna uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
İş ve işçi sağlığı ve güvenliği ile birlikte gerekli çevre ihtiyaçları devamlı takip edilmekte ve bu kapsamda kurulan tüm sistemler sürekli güncellenerek proje uygulamaları ie beraber başarı ile devam etmektedir.

Çelik konstrüksiyon kapsamında hizmetlerimiz:

Özellikle endüstriyel projeler başta olmak üzere, sanayi proje ve depolar, lojistik binaların depo ve hangar bölümleri, çelik konstrüksiyon ihtiyacı duyulan güçlendirme projeleri, çelik çatılar, çelik merdivenler gibi çelik imalatı üzerine ihtiyaç duyulan konular üzerine başarı ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Çelik taşıyıcılar vasıtasıyla hızlı ve pratik bir şekilde binaların yapılması ile birlikte özellikle sanayi ve endüstriyel projelerde bina ve yapıların tamamlanması hızlanmakta, uzun ömürlü ve kullanışlı yapılar inşa edilebilmektedir. Konut ve iş yerleri projelerinde ise genellikle çelik çatı ve çelik merdiven ihtiyaçları sıkça rastlanmakla beraber, bu açıdan da uzun ömürlü ve sağlıklı yapı sistemleri uygulamaları firmamız tarafından başarılı olarak hizmet verilmektedir.

Çelik konstrüksiyon hizmetlerimiz, projelendirme aşamasından başlayarak gerekli tüm statik hesapların yapılmasından itibaren gerekli tüm iş güvenlik programları dahilinde kaliteli malzeme ve başarılı uygulamalar ile desteklenerek anahtar teslim siz müşterilerimize hizmet verilmektedir.

Firmamız olarak endüstriyel tesis çalışmaları tecrübemiz sayesinde, uzun vadede sizlere en uygun fiyat ve en uygun hizmeti sağlamayı misyonumuz olarak belirlemekteyiz

Yurt içi ve yurt dışı projelerde fiyat farklılıkları oluşmakla beraber, Çelik konstrüksiyon hizmetlerimizden yaralanmak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak fiyat teklifi almak için uzman personellerimiz vasıtasıyla bizlere ulaşarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.