KALİTE POLİTİKAMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

KLC Yapı İnşaat, müteahhitlik hizmetleri açısından gayrimenkul, kat karşılığı inşaat, arsa, inşai hizmetler ile ilgili olarak faaliyet göstermekle beraber; müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.

Devamı

KABA YAPI İŞLERİ

Kaba inşaat, denildiğinde kısaca tanımlamak gerekirse mevcut binanın yüzde kırkının bitirilmiş olması anlamına gelmektedir. Bir inşaatın yapılabilmesi için gereken prosedürlerin yapılmasıdır.

Devamı

İNCE YAPI İŞLERİ

Binalarda taşıyıcı sistemlerin imalatlarının bitirilmesinin ardından diğer adı ile harçlı imalatlar olarak da adlandırılan, duvar, zemin, döşemeler ve cephe kaplamaları tamiratlarının yapılması ve yenilenmesi isleri olarak adlandırılabilir.

Devamı

MİMARİ DEKORASYON

Evlerinizin, binalarınızın ve iş yerlerinizin mimari işleri ve iç mekan kartonpiyer yapım işleri, asma tavan yapım işleri, iç ve dış dekorasyon ile birlikte tüm alçı, sıva ve boya işleri hizmetlerinde profesyonel uzman ekiplerimizce sizlere teslim ediyoruz.

Devamı

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve geliştirme çalışmaları ile sürekli ivme kazanan, birçok çelik konstrüksiyon imalat işleri, çelik proje hazırlama ve uygulamasının yapılması hizmetleri başarı ile yerine getirilmektedir.

Devamı

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

KLC Otomatik Kapı Sistemleri olarak Endüstriyel Kapılar, Kepenk Sistemleri, Yükleme Sistemleri, Garaj Kapıları, Hızlı PVC Kapılar, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Cam Kayar Kapılar, Bahçe Kapıları Motorları, Yangın Kapıları ve Geçiş Sistemleri ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Devamı

REFERANSLARIMIZ